Про компанію

9-04-2010, 00:25 8 782 Про компанію

Про компанію    Наше підприємство ТОВ "Охорона-Комплекс-Придунав'є" засноване у квітні 2003 року як ліцензована приватна структура для вирішення завдань із забезпечення захисту життя та здоров'я громадян, охорони майна, супроводу вантажів та охорони громадьского порядку.
    За роки свого існування наше підприємство заслужило репутацію надійної та стабільної організації, що динамічно розвивається на ринку охоронних послуг міст Ізмаїл, Болград, Рені, Кілія, Вилкове та районах. Сьогодні "Охорона-Комплекс-Придунав'є" - одне з найбільших підприємств регіону у сфері охоронних послуг.
В основі ідеології компанії покладено професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, а також використання новітніх технологогічних розробок у галузі засобів охорони.

     На сьогоднішній день наше підприємство забезпечує охорону та безпеку більш ніж 4000 об'єктів. Серед них банки та офіси великих компаній, ювелірні крамниці та салони стільникового зв'язку, АЗС та супермаркети, кафе та ресторани, аптеки та лікарні, автосалони та заводи, будинки та квартири, гаражі, дачі, а також багато інших об'єктів різних форм власності.

     
На цілодобовому чергуванні знаходяться групи швидкого реагування, які складаються з підготовлених озброєних охоронців, забезпечених усіма необхідними засобами і готові будь-якої секунди прибути на об'єкт, що охороняється, протягом 3-7 хвилин, і надати необхідну кваліфіковану допомогу.

 

    Сьогодні "Охорона-Комплекс-Придунав'є" надає весь спектр охоронних послуг, починаючи з безпеки об'єктів технічними засобами, куди входять монтаж охоронних систем сигналізації та систем відеоспостереження, контроль доступу будь-яких видів складності, технічне обслуговуванні цих систем, моніторинг об'єктів, обладнаних пожежною сигналізацією, та закинчуючи виїздом груп швидкого реагуванняза сигналом "Тривога", супроводом цінних вантажів та фізичною охороною об'єктів (сторожовий пост).


Copyright © 2024 Охорона-Комплекс-Придунав'є . Все права защищены. Копирование материала строго запрещено.
Закрити